EMRAH BAYRAKTAR, “KAZANMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ”

Ligde kalan haftalarda her rakip ve de her maçın zor olduğu yorumunu yapan Teknik Patron Emrah Bayraktar, “Ama her rakip, sizin ortaya koyduğunuz oyuna göre kolaylaşabilir de. Menemen’e saygı duyuyorum. Rakibimiz karşısında sahaya kazanmak için çıkacağız” diye konuştu..

Adanaspor Teknik Direktörü Emrah Bayraktar, ligde hem kendi sahalarında, hem de deplasmanda iyi bir performans ortaya koyup, her maça kazanmak için çıktıklarını söyledi.. Bayraktar, tek sorunlarının da ‘gol yemek’ olduğuna dikkat çekti..

KOLAY DA OLABİLİR

Ligde kalan haftalarda her rakip ve de her maçın zor olduğunu vurgulayan deneyimli teknik adam, “Ama her rakip, sizin ortaya koyacağınız oyuna göre kolaylaşabilir de. Maç içinde kontrol edebileceğiniz faktörler var; oynadığımız futbol gibi. Kontrol edemediğim faktörler ise; saha zemini ve de özellikle hakem. Yani belirleyici ya da bazen oyunun önüne geçebilen bir faktör bu. Hakemin verdiği bir kararla, oyun çok daha farklı yerlere gidebiliyor” dedi..

‘GOL YEME’ SORUNU

Bayraktar, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Menemen’e saygı duyuyorum ama biz, Adanaspor olarak hem içeride, hem de dışarıda iyi bir performans sergiliyor; her maça kazanmak için çıkıyoruz. Tek sorunumuz gol yemek. Bu sorunu mutlaka çözmeliyiz. Maçta pozisyon buluyoruz, gol de atıyoruz ama basit hatalar nedeniyle kalemizi gole kapatamıyoruz. Bunu çözebilmek için zamana ve daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Bunlar kolay şeyler değil.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close