Real Madrid’den, Yusuf Yazıcı için 100 milyon euro

Trabzonspor’a tarihin en büyük piyangosu vurmak üzere… Yusuf Yazıcı’yı Lille’e götüren Luis Campos, Real Madrid’e Başkan Florentino Perez’in danışmanı olarak göreve başladı.

İspanyol basını 56 yaşındaki Campos’un göreve başlamasından sonra ilk hedefinin Lille’e getirdiği Yusuf Yazıcı olduğunu iddia etti. Yusuf’un Real Madrid’in Cristiano Ronaldo ayrıldıktan sonra ihtiyacı olan oyunun ön tarafını yönetecek isim olduğu belirtildi.

Gelen haberlerde Lille’in Yusuf için Arsenal’dan 60 milyon euro istediği hatırlatıldı. Lille’in Yusuf’u satmak için Euro 2020’nin bitmesini beklediği haberde değerlendirildi. 100 milyon euro’yu görebilecek teklifler gelebileceğinin altı çizildi.

Haberde ayrıca Ronaldo’nun ayrılması durumunda Juventus’un, ayrıca Ronaldo’yu geri isteyen Manchester United’ın da Yusuf Yazıcı ile ilgilendiği iddia edildi.

Eğer iddia edildiği gibi Yusuf Yazıcı 100 milyon euro’luk bir bonservis bedeline ulaşırsa Trabzonspor’un da kasası dolacak. Sonraki satıştan yüzde 20 pay alma hakkı olan bordo-mavililerin kasasına 20 milyon euro girecek.

Kaynak: Fotospor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close