Yüreğir Belediyesi’nden ‘Arabada Derbi Keyfi’

Yüreğir Belediyesi 21 Mart Pazar günü oynanacak Beşiktaş Fenerbahçe derbisini Millet Bahçesi’nde kuracağı dev ekranlarda yayınlayacağını duyurdu.
Yüreğir Belediyesi daha önce koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle zor bir süreç yaşayan vatandaşlar için Millet Bahçesi’nde ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliği düzenlemiş, ses getiren etkinlik çok beğenilmişti.

Resim önizlemesi
Bu kez hafta sonu oynanacak Beşiktaş Fenerbahçe derbisini Yüreğir Millet Bahçesi’nde kuracakları dev ekranlarda yayınlayacaklarını duyuran Yüreğir Belediyesi, sporseverlere sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile çağrı yaptı.
Tıpkı ‘Arabada Sinema Keyfi’nde olduğu gibi maçı dev ekranlarda izlemek isteyen sporseverler etkinliğe araçları ile katılabilecekler.
Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde araçlarından inmeden dev ekranlardan maçı izleme şansına sahip olacak Adanalılar, maç esnasında yapılacak frekans duyurusu ile maçın sesini araçlarındaki radyolardan duyacaklar.
Adanalıları ‘Arabada Derbi Keyfi’ne davet eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Biz tüm tedbirlerimizi aldık. Misafirlerimiz de zaten kendi araçlarında olacaklar. Hafta sonu için güzel bir etkinlik olacak. İyi olan kazansın. Tüm Adanalıları arabada derbi heyecanını yaşamaya davet ediyorum.” dedi.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close